Volné pracovní místo  Prodavač/ka čerpací stanice

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 35 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Širokou a stálou zákaznickou klientelu čerpací stanici OR plus v Jenči tvoří kromě místních zákazníků především řemeslníci i kutilové z širokého okolí, které přitahuje svým sortimentem, službami a vstřícnými cenami malý hobbymarket, který s pohlednou benzínkou tvoří kompaktní obchodní areál.

Nyní hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Prodavač/ka čerpací stanice, Jeneč.

Co Vás čeká:
  • Krátký/dlouhý týden
  • Ranní/odpolední směny
  • Jedenáctihodinové směny
  • Práce na pokladně
  • Doplňování zboží
  • Udržování pořádku na čerpací stanici

Požadujeme

  • Komunikativnost
  • Chuť pracovat s lidmi
  • Spolehlivost
  • Příjemné vystupování

Nabízíme

  • Příjemný kolektiv
  • Bonusy na palivo
  • Mzda 35 000 Kč/měsíc
  • Práce na plný úvazek
  • Pracovní smlouva

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: OR Plus, Karlovarská 368, 252 61 Jeneč